1. Witamy Nowy Rok
2. Zwierzęta są głodne!
3. Babcia i dziadek
4. Zimowe zabawy

Dzień babci i dziadka

Bal choinkowy

Jasełka

Mikołajki

Wioska Mikołaja

Wspaniała wizyta do wioski Mikołaja w Majątku Howieny. W takim miejscu uśmiech zawsze gości na twarzach zarówno tych małych, jak i troszkę starszych. Cudowna przygoda.

Wróżby andrzejkowe

Dzień Misia

Akcja #szkołapamięta

W sposób szczególny wspominamy naszych bliskich, jak i tych, którzy wpisali się w naszą historię.

Wycieczka do muzeum

Przedszkolaki odwiedziły dziś Muzeum Rzeźby. Mieliśmy okazję zapoznać się z historią muzeum, jego zbiorami, oraz sylwetką Alfonsa Karnego. Wzbogacaliśmy zasób słownictwa. Dowiedzieliśmy czym różni się praca rzeźbiarza od pracy malarza, jakie narzędzia są niezbędne, i jaki materiał jest potrzebny by powstały tak wspaniałe dzieła. To była niezwykle pouczającą wyprawa.

Wycieczka do biblioteki

Przedszkolaki wybrały się do biblioteki. W Dzisiejszym celem wycieczki było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie poczucia szacunku dla książek, wyrabianie u dzieci nawyku korzystania ze zbiorów biblioteki, poznanie pracy bibliotekarza.

Jesień

Jesień w sadzie i w naszej grupie już na dobre zawitała. W tym tygodniu doskonaliliśmy nawyki zdrowego odżywiania się poprzez spożywanie surowych warzyw i owoców w postaci sałatek czy soków świeżo wyciśniętych. Zwracaliśmy uwagę na walory odżywcze i smakowe, każdy znalazł coś dla siebie.

Wycieczka do Nadleśnictwa Dojlidy