Akcja "Czysty Białystok"

W dniach 28 – 29.04.2022 r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w akcji “Czysty Białystok”, której celem było porządkowanie terenów zielonych wokół nas, połączone z edukacją do poszanowania środowiska i segregacji odpadów.

Wiewióreczki pamiętają o naszej planecie. Uczą się ekologii i aktywnie uczestniczą w działaniach proekologicznych.

Dzień sportu

W przedszkolu obchodziliśmy dzień sportu, ale nie tylko. W Polsce i na świecie kwiecień ma kolor niebieski. Jest to Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. Z tej okazji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka już po raz czwarty we współpracy z chętnymi przedszkolami i szkołami organizuje Niebieskie Igrzyska 2022. Jest to wydarzenie o charakterze sportowo-edukacyjnym dedykowane wszystkim dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. My także przyłączyliśmy się do tego wydarzenia, właśnie dziś.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu - 2 kwietnia

W miniony piątek w akcie solidarności z osobami cierpiącymi na autyzm dzieci z grupy Jeżyki ubrały się na niebiesko i wykonały pięknego niebieskiego motyla.

Światowy Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kota. W tym dniu odbyły się zajęcia, które miały na celu rozwijanie sprawności językowej, uwagi i logicznego myślenia. Dzieci zdobywały wiedzę o kociej rodzinie zwierząt. W tym wyjątkowym dniu odbyły się zabawy zręcznościowe i muzyczne. Świętowanie zakończyliśmy zbiórka karmy na rzecz podopiecznych Fundacji Kotkowo. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Walentynki w przedszkolu

Jeżyki pamiętają o Dniu Babci i Dziadka

Występ bożonarodzeniowy

Wspólny występ bożonarodzeniowy dzieci z grupy Krasnale i Tygryski. Życzymy wesołych świąt.

"Kłopoty Elfa"

Inscenizacja w wykonaniu nauczycielek i dzieci z grupy Tygrysy z okazji Mikołajek.

Kartka dla bohatera

Pocztówki bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci w ramach akcji organizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej pt. “Kartka dla bohatera”.

Dzień Misia

25 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, uczestniczyły w zabawach muzycznych, matematycznych, plastycznych i zręcznościowych.Na koniec zabawy dzieci otrzymały misiowe żelki. Było wesoło i atrakcyjnie.

Obchody Święta Niepodległości

Dzień Kundelka

W dniu 25 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kundelka. Główną atrakcją tego dnia było spotkanie wszystkich grup z suczką Nuką. Dzieci mogły pobawić się z nią, poznać jej zwyczaje oraz ogólne zasady opieki nad psem. Przedszkolaki chętnie dzieliły się także doświadczeniami z opieki nad swoimi domowymi pupilami. Obchody Dnia Kundelka połączyliśmy ze zbiórką karmy i żwirku dla podopiecznych białostockiego Stowarzyszenia PSIEroty z Podlasia. Zbiórka trwa do 29 października, ale już chcielibyśmy Państwu bardzo podziękować za zgromadzone do tej pory dary. Dziękujemy też suczce Nuce za to, że zgodziła się być ambasadorką tej niezwykłej akcji.

Inscenizacja pt. "Wróżka z jabłuszka" w wykonaniu nauczycielek.

Bal Witaminek

Dzień Kropki

Dzień Przedszkolaka

Skip to content