Jeżyki pamiętają o Dniu Babci i Dziadka

Występ bożonarodzeniowy

Wspólny występ bożonarodzeniowy dzieci z grupy Krasnale i Tygryski. Życzymy wesołych świąt.

"Kłopoty Elfa"

Inscenizacja w wykonaniu nauczycielek i dzieci z grupy Tygrysy z okazji Mikołajek.

Kartka dla bohatera

Pocztówki bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci w ramach akcji organizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej pt. “Kartka dla bohatera”.

Dzień Misia

25 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, uczestniczyły w zabawach muzycznych, matematycznych, plastycznych i zręcznościowych.Na koniec zabawy dzieci otrzymały misiowe żelki. Było wesoło i atrakcyjnie.

Obchody Święta Niepodległości

Dzień Kundelka

W dniu 25 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kundelka. Główną atrakcją tego dnia było spotkanie wszystkich grup z suczką Nuką. Dzieci mogły pobawić się z nią, poznać jej zwyczaje oraz ogólne zasady opieki nad psem. Przedszkolaki chętnie dzieliły się także doświadczeniami z opieki nad swoimi domowymi pupilami. Obchody Dnia Kundelka połączyliśmy ze zbiórką karmy i żwirku dla podopiecznych białostockiego Stowarzyszenia PSIEroty z Podlasia. Zbiórka trwa do 29 października, ale już chcielibyśmy Państwu bardzo podziękować za zgromadzone do tej pory dary. Dziękujemy też suczce Nuce za to, że zgodziła się być ambasadorką tej niezwykłej akcji.

Inscenizacja pt. "Wróżka z jabłuszka" w wykonaniu nauczycielek.

Bal Witaminek

Dzień Kropki

Dzień Przedszkolaka